• 0

    Brak produktów w koszyku.

Autorką książek PODD jest Gayle Porter, która wraz z zespołem wielu innych specjalistów, samych Użytkowników AAC i ich o partnerów komunikacyjnych, od ponad 30 lat rozwija tę rozpowszechnioną na całym świecie metodę budowania komunikacji z osobami ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.

Metoda PODD została uznana za metodę opartą na dowodach (EBP-evidence based practice), jak również przetłumaczona na kilkanaście różnych języków. Autorką tłumaczenia i adpatacji na język polski, jako pierwszy z języków słowiańskich, jest Katarzyna Włodarczyk.

Odpowiadając na stale pojawiające się nowe potrzeby i wyzwania stojące przed Użytkownikami AAC, metoda PODD stale się rozwija i ciągle powstają nowe wersje książek. Nie byłoby to możliwe gdyby nie sami Użytkownicy AAC, ich rodziny i terapeuci, których zaangażowanie, otwartość na dzielenie się swoimi doświadczeniami, oraz zgłaszane trudności i potrzeby pozwalają tworzyć system coraz bardziej odpowiadające autentycznym potrzebom coraz większej grupy osób z CCN.